fbpx

ZDARMA

PDF PRO VĚDOMÉ TŘÍDĚNÍ MYŠLENEK

  • Koluje Ti v hlavě plno myšlenek a nevíš, kam se vrtnout dříve?
  • Nemůžeš se rozhodnout, kam chceš nyní směřovat svoji energii?
  • Máš nápady, ale nevíš, který zvolit?

Neváhej si ZDARMA stáhnout PDF s pro vědomé třídění myšlenek.

Věřím, že Tě technika balančního kola podpoří, utřídíš si myšlenky a začneš svůj čas a energii využívat ještě vědoměji.

Těší mě, že máš o PDF zájem.

Ještě tu pro Tebe mám jedno DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ, aby Ti PDF opravdu v pořádku dorazilo. 

Po vyplnění údajů a kliknutí na „Stáhnout PDF ZDARMA“ je ještě potřeba jít do Tvé e-mailové schránky, kam Ti ode mě nejprve dorazí e-mail s tlačítkem k potvrzení, že Tvá e-mailová adresa opravdu patří Tobě a projevil/a jsi zájem o PDF zdarma. 

Aby Ti PDF ode mě opravdu v pořádku přišlo, je potřeba tento krok potvrzení e-mailové schránky opravdu udělat a nevynechat. Zkontroluj proto i spam/nevyžádanou poštu a e-mail potvrď. Děkuji!

Věřím, že z PDF a techniky balančního kola vytěžíš maximum. 🙂

Krásný den, Jana

REZERVACE „POZNÁVACÍHO HOVORU“

Pojďme se společně nejprve krátce poznat

Ráda Vás individuálně provedu Vaším tématem, které v životě řešíte a ve kterém se chcete posunout vpřed.

Vyberte si v kalendáři níže svůj termín a objednejte se na „poznávací hovor“ se mnou ZDARMA. Popovídáme si, poznáme se a zjistíme, jaké téma řešíte a jaké jsou Vaše potřeby. Také zažijete, jakým způsobem pracuji.

Podle toho se následně domluvíme na další spolupráci, aby to pro Vás bylo co nejvíce přínosné.

Hovor proběhne online na platformě ZOOM. Pokud by Vám to nevyhovovalo, kontaktujte mě individuálně e-mailem (koucka@janacejpova.cz) nebo volejte (+420 733 590 330)

Budu se těšit na setkání s Vámi!

Vaše koučka, Jana Obdržálková Čejpová

paní svého času
|

Co o mně říkají klienti

Podívejte se na reference mých klientů. Vždy mě moc těší, když klienti odcházejí spokojení a dělají pokroky. Věřím, že i Vy butete odcházet spokojeni.

Koučink je velmi efektivní a už po prvním sezení můžete přijít na něco, co jste doposud neviděli a posunout se o veliký kus vpřed.

Těším se na individuální nebo skupinové koučování s Vámi!

Reference na individuální koučink

Potřebovala jsem si ujasnit svoje priority a zvolit cestu k cíli. Jana mi svým příjemným a klidným hlasem dávala otázky, které mě nutili se zamyslet a představit si reakce mých blízkých na rozhodnutí, která dělám. Vedla mě naprosto přirozeně a nenásilně k vyprávění o mých pocitech a touhách. Je fajn s ní mluvit. Zkuste to.

Míša Mikulandrová

„Dekuji Jane Cejpove za velmi prijemnou a efektivni hodinku spolu. Citim se po nekolika mesicich zaseku podporena, namotivovana a s planem k akci.
Uz dlouho vim, ze vsechny odpovedi mam v sobe, ale vytahnout je ze me a zorganizovat se do akce, s tim jsem mela problem.
Problem, ktery pro Janu problemem nebyl, zvládla to dokonale. Dekuji a rozhodne klidnou a vyzivujici podporu Jany doporucuji. „
Eva

www.lunaladies.co.uk

Koučink od paní Jany můžu jen doporučit. 🙂 Zejména se mi líbilo, jak trefně byly podávány otázky. Člověk se opravdu nad daným tématem musel zamyslet. Už po prvním sezení, jsem odcházela s konkrétními kroky, které můžu podniknout. Ještě jednou děkuji. ❤️

Iveta Bělinová

„Jana mě během koučovacího sezení pomohla utřídit si myšlenky. Na začátku jsem neměla stanovený cíl pro sezení, protože jsem poslední dobou přetížená a nevěděla jsem, kde začít. Ale už během několika minut jsem se dostala znovu do myšlenkového proudu, kdy jsem byla schopná se zaměřit na jeden krátkodobý cíl, který jsem potřebovala podvědomě zpracovat. Jana mi vše podrobně vysvětlila a také mi vždy na závěr každého bloku znovu souhrnně popsala, čím jsme procházely. Během sezení jsme měly i krátkou vizualizaci, ve které jsem se dostatečně uvolnila a viděla jasný obraz mého přání. Děkuji Janě, že mě navedla na správnou cestu. S výsledkem sezení jsem spokojená a odcházím z něj s konkrétním úkolem, který jsem schopna vykonat.“

Kamila Nevěčná

Autorka projektu Radost v bytí

Měla jsem tu čest před časem zažít několik koučovacích lekcích s Janičkou. Pozornější a empatičtější bytost jsem už dlouho nepoznala. Čas s ní mi vždy rychle utekl, byť jsem se musela při něm častokrát hodně zapřemýšlet sama nad sebou. Díky ní jsem se posunula ve svém osobním i studijním životě. Koučink s ní vřele doporučuji, kdo nezažil, nepochopí. 🙂

Marie Šafářová

Reference na skupinový koučink

„Ocenila jsem klid a schopnost navodit dobrou atmosféru, empatii a odhad tempa v kladení otázek. Líbilo se mi přemýšlení nad sebou díky strukturalizovaným otázkám.“
Dorota

učitelka

„Ocenila jsem příjemný hlas koučky a menší skupinku.“
Jana

„Na skupinovém koučinku s Janou jsem již několikrát byla a vřele doporučuji. Jana vždy dokázala vytvořit bezpečný prostor a položit otázky, které nenechají mé sny a můj potenciál zahálet. Vždy se těším na další setkání. Děkuji, Jani“

Daniela Bártová

autorka projektu Ženské plynutí

reference