fbpx

O koučinku

V krátkém videu Tě pozvu na koučování se mnou.

O koučování se dá povídat tisíce hodin. Koučování je však vždy nelepší vyzkoušet na vlastní kůži. Jen vlastním prožitkem zjistíš, zda Ti bude vyhovovat a také, jak moc Tě dokáže posunout.

Proto neváhej a rezervuj si se mnou nejprve „poznávací hovor“ ZDARMA.

Popovídáme si, poznáme se a zjistíme, jaké téma řešíš a jaké jsou Tvé potřeby. Také zažiješ, jakým způsobem pracuji.

Podle toho se následně domluvíme na další spolupráci, aby to pro Tebe bylo co nejvíce přínosné.

Budu se těšit!

Zažíváš někdy pocity ztracenosti, kdy máš v životě příliš mnoho možností a nemůžeš si vybrat?

Máš v hlavě nápad, ale momentálně nevíš kudy kam a potřebuješ se pohnout z místa nebo si vytvořit plán?

Řešíš v životě problém, ze kterého nevidíš cestu ven, a zažíváš kvůli tomu nepříjemné pocity?

Vnímáš nejistotu v sobě samém, nedůvěru ve své schopnosti a dovednosti a potřebuješ se místo toho více poznat a začít spoléhat sám na sebe?

Máš vizi, ale ta se zatím neplní a nestává se skutečností?si přeji.

Neváhej a pojď to změnit. Udělej ten první nebo další krok a vyzkoušej koučink. Rozhodně nebudeš litovat. Už po první hodině koučinku Ti mohu garantovat, že přijdeš na něco, co Tě ve Tvém životě nebo projektu může obrovsky posunout. 

Koučink je skvělá metoda, když:

 • se potřebuješ pohnout z místa
 • chceš rozvinout a podpořit nějakou vlasní schopnost či dovednost
 • stojíš na rozcestí a nedokážeš se rozhodnout
 • chceš najít své životní poslání
 • řešíš nějaký problém či dilema a chceš ho vyřešit
 • máš vlastní projekt a potřebuješ najít a učinit konkrétní kroky k jeho realizaci
 • cheš plně kráčet na cestě za svým snem.

A také ve spoustě dalších situacích. Jeho variabilita je obrovská. V koučinku si každý najde to své.

Koučink je skvělým životním parťákem!

Díky koučinku získáš:

 • důvěru ve své dovednosti a schopnosti
 • pohneš se z místa a budeš tak blíže svým snům a Tvé sny se také začnou stávat skutečností
 • posuneš své projekty minimálně o úroveň výše a zrealizuješ je
 • vyřešíš problém, nad kterým se již delší dobu pozastavuješ
 • najdeš své životní poslání a budeš žít své sny
 • podpoříš to, co ve Tvém tématu chceš Ty sám.

Téma, které na koučink přineseš je jenom Tvoje a Ty sám/sama jsi na něj odborníkem. Na koučink můžeš přinést téměř cokoliv, na čem budeš chtít zapracovat nebo nad čím popřemýšlet. Já, jako kouč, Tě Tvým tématem provedu.

Jak probíhá koučovací sezení se mnou

Budu Ti aktivně naslouchat, budu spolu s koučinkem Tvým parťákem a podpořím Tě na Tvé jedinečné cestě.

Budu Ti dávat otevřené otázky, které budou někdy šťouravé a budou zároveň plně navazovat na to, co Ty sám říkáš. Otevřené otázky jsou v koučinku základ a nevymýšlím si je nijak dopředu. Vyplývají přímo ze situace a toho, co říkáš, a díky tomu se můžeš obrovsky posunou a uvědomit si něco pro Tebe samého velmi podstatného.

Jako koučka udržuji koučovací proces a vytvářím bezpečný prostor a dodržuji etický kodex kouče. Nevnucuji své vlastní myšlenky a do ničeho Tě nenutím. 

Odpovědi jsou ukryté pouze v Tobě samé/m a pomocí koučinku je poodkryješ a začneš realizovat kroky, které Ti pomohou dosáhnout toho, co chceš.

Koučuji online nebo osobně v koučovně v Hradci Králové. Jedno koučovací sezení standardně trvá 60 minut. 

Etický kodex kouče

Jako profesionální životní koučka se řídím etickým kodexem kouče od ICF organizace (Mezinárodní federace koučů).

Samozřejmostí je pro mě zachovávání mlčenlivosti. Vše, co na koučinku řeknete, tak tam také zůstane. V průběhu koučování pro Vás dělám poznámky, abyste si nemuseli nic psát a mohli byste se plně soustředit na samotné koučování. Poznámky Vám dám a zároveň je uložím na bezpečné místo v online úložišti.

Respektuji právo kdykoliv ukončit koučovací vztah, pokud si to bude jakákoliv strana přát. V případě střetu zájmů doporučím jiného odborníka.

Ve všech aktivitách a postupech se držím férovosti a rovnosti a zároveň respektuji místní pravidla a kulturní praktiky. Tím se vyhýbám jakékoliv diskriminaci.

Jsem si vědoma svého vlivu na společnost i vlivu svých klientů.

Neustále se jako odborník ve svém oboru vzdělávám a zlepšuji své profesní kompetence.

Pojď do toho a vyzkoušej koučink

R

Pojď se podívat do svého nitra, uvědomit si sám sebe, své schopnosti, dovednosti a znalosti a nauč se je vytěžit na maximum.

Pojď se poznávat a začít tak na plno využívat vlastní potenciál ve svůj prospěch.

Díky poznání sebe sama si uvědomíš cestu, kterou chceš v životě dál kráčet a zvoleným směrem se vydáš a začneš dělat konkrétní kroky, třeba ke splnění Tvých snů.

Já i koučink Ti budeme skvělým průvodcem.

REZERVUJ SI SE MNOU NEJPRVE KRÁTKÝ „POZNÁVACÍ HOVOR“, KDE SE NA SEBE VZÁJEMNĚ NALADÍME A POPOVÍDÁME O TVÉM TÉMATU. ZÁROVEŇ POZNÁŠ JAK PRACUJI A POTÉ SE DOMLUVÍME NA DALŠÍ PŘÍPADNÉ SPOLUPRÁCI. 

Budu se na spolupráci s Tebou těšit!

REZERVACE „POZNÁVACÍHO HOVORU“

Pojďme se společně nejprve krátce poznat

Ráda Vás individuálně provedu Vaším tématem, které v životě řešíte a ve kterém se chcete posunout vpřed.

Vyberte si v kalendáři níže svůj termín a objednejte se na „poznávací hovor“ se mnou ZDARMA. Popovídáme si, poznáme se a zjistíme, jaké téma řešíte a jaké jsou Vaše potřeby. Také zažijete, jakým způsobem pracuji.

Podle toho se následně domluvíme na další spolupráci, aby to pro Vás bylo co nejvíce přínosné.

Hovor proběhne online na platformě ZOOM. Pokud by Vám to nevyhovovalo, kontaktujte mě individuálně e-mailem (koucka@janacejpova.cz) nebo volejte (+420 733 590 330)

Budu se těšit na setkání s Vámi!

Vaše koučka, Jana Obdržálková Čejpová

paní svého času
|

Co o mně říkají klienti

Podívejte se na reference mých klientů. Vždy mě moc těší, když klienti odcházejí spokojení a dělají pokroky. Věřím, že i Vy butete odcházet spokojeni.

Koučink je velmi efektivní a už po prvním sezení můžete přijít na něco, co jste doposud neviděli a posunout se o veliký kus vpřed.

Těším se na individuální nebo skupinové koučování s Vámi!

Reference na individuální koučink

Potřebovala jsem si ujasnit svoje priority a zvolit cestu k cíli. Jana mi svým příjemným a klidným hlasem dávala otázky, které mě nutili se zamyslet a představit si reakce mých blízkých na rozhodnutí, která dělám. Vedla mě naprosto přirozeně a nenásilně k vyprávění o mých pocitech a touhách. Je fajn s ní mluvit. Zkuste to.

Míša Mikulandrová

„Dekuji Jane Cejpove za velmi prijemnou a efektivni hodinku spolu. Citim se po nekolika mesicich zaseku podporena, namotivovana a s planem k akci.
Uz dlouho vim, ze vsechny odpovedi mam v sobe, ale vytahnout je ze me a zorganizovat se do akce, s tim jsem mela problem.
Problem, ktery pro Janu problemem nebyl, zvládla to dokonale. Dekuji a rozhodne klidnou a vyzivujici podporu Jany doporucuji. „
Eva

www.lunaladies.co.uk

Koučink od paní Jany můžu jen doporučit. 🙂 Zejména se mi líbilo, jak trefně byly podávány otázky. Člověk se opravdu nad daným tématem musel zamyslet. Už po prvním sezení, jsem odcházela s konkrétními kroky, které můžu podniknout. Ještě jednou děkuji. ❤️

Iveta Bělinová

„Jana mě během koučovacího sezení pomohla utřídit si myšlenky. Na začátku jsem neměla stanovený cíl pro sezení, protože jsem poslední dobou přetížená a nevěděla jsem, kde začít. Ale už během několika minut jsem se dostala znovu do myšlenkového proudu, kdy jsem byla schopná se zaměřit na jeden krátkodobý cíl, který jsem potřebovala podvědomě zpracovat. Jana mi vše podrobně vysvětlila a také mi vždy na závěr každého bloku znovu souhrnně popsala, čím jsme procházely. Během sezení jsme měly i krátkou vizualizaci, ve které jsem se dostatečně uvolnila a viděla jasný obraz mého přání. Děkuji Janě, že mě navedla na správnou cestu. S výsledkem sezení jsem spokojená a odcházím z něj s konkrétním úkolem, který jsem schopna vykonat.“

Kamila Nevěčná

Autorka projektu Radost v bytí

Měla jsem tu čest před časem zažít několik koučovacích lekcích s Janičkou. Pozornější a empatičtější bytost jsem už dlouho nepoznala. Čas s ní mi vždy rychle utekl, byť jsem se musela při něm častokrát hodně zapřemýšlet sama nad sebou. Díky ní jsem se posunula ve svém osobním i studijním životě. Koučink s ní vřele doporučuji, kdo nezažil, nepochopí. 🙂

Marie Šafářová

Reference na skupinový koučink

„Ocenila jsem klid a schopnost navodit dobrou atmosféru, empatii a odhad tempa v kladení otázek. Líbilo se mi přemýšlení nad sebou díky strukturalizovaným otázkám.“
Dorota

učitelka

„Ocenila jsem příjemný hlas koučky a menší skupinku.“
Jana

„Na skupinovém koučinku s Janou jsem již několikrát byla a vřele doporučuji. Jana vždy dokázala vytvořit bezpečný prostor a položit otázky, které nenechají mé sny a můj potenciál zahálet. Vždy se těším na další setkání. Děkuji, Jani“

Daniela Bártová

autorka projektu Ženské plynutí

reference