fbpx

Dotazník – seberozvojový program pro vědomé a podnikavé ženy

Krásný den, milá ženo,

připravuji speciální seberozvojový program pro vědomé a podnikavé ženy a mě zajímá Tvůj názor. Proto jsem vytvořila tento krátký dotazník, který mi pomůže tvořit program ještě více na míru, abys z něj mohla pro sebe vytěžit a načerpat maximum.

Už teď mohu prozradit, že půjde o program pro vědomé ženy, které mají zájem se rozvíjet a pracovat na sobě a díky tomu, že se budou ještě více znát budou moci žít spokojenější a vědomější život a být blíže svým snům. Program bude na 6 měsíců a každý měsíc vyhlásíme nové téma, kterému se budeme věnovat. Součástí bude koučink, brainstorming, výzvy, rozhovory se zajímavými ženami, PDF materiály a ženské kruhy.

Speciální pozornost tak doporučuji věnovat otázce na téma, které bys chtěla, aby se v programu objevilo.  🙂 

Velmi si vážím času, který k vyplnění tohoto krátkého dotazníku věnuješ. Děkuji a budu se těšit na odpovědi. 

 

Neváhej se také zatím přidat do mé FB skupiny – Na vlnách klidu a koučinku – https://www.facebook.com/groups/673572033831001
a ke sledování FB stránky https://www.facebook.com/inspirovanokoucinkem a Instagramu Inspirováno koučinkem

Můžeš si mě přidat i do přátel na FB nebo do svých spojení na LinkedIn.

A zvu Tě na skupinový koučink, který dělám ve středu 31.5.2023 od 09:00 na téma Moje dary a talenty. A v červnu 21.6.2023 od 09:00 nebo 25.6.2023 od 18:00 na téma Moje přesvědčení. Neváhej se přihlásit a pojď to zkusit. Přihlášky na www.janacejpova.cz/skupinovykoucink . Budu se těšit!

Krásný den, Jana Obdržálková Čejpová